wyszukiwanie zaawansowane
+48 12 292 48 70
» Kontakt
  • Kenwei

Kontakt

  • ELFON Sp. z o.o.
    ul. Pana Tadeusza 4
    NIP: 679-295-51-42
  • E-mail:zamowienia@elfon.com.pl
  • Telefon+48 12 292 48 70
    +48 12 292 48 71
    +48 12 306 70 00

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Kontakt

ELFON Sp. z o.o.
ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek-piątek: 8.00-16.00


Biuro, Administracja, Marketing

tel.: +48 12 296 02 12 
tel.: +48 12 292 48 65 
fax: +48 12 341 44 14
biuro@elfon.com.pl


Zamówienia, Serwis, Pomoc techniczna

tel.: +48 12 292 48 70 
tel.: +48 12 292 48 71
tel.: +48 12 306 70 00 

Pomoc techniczna ELFON Optima
wew. 49

supportoptima@elfon.com.pl

Pomoc techniczna KENWEI, LANZ
wew. 61

support@kenwei.pl

Serwis i naprawa urządzeń ELFON Optima
wew. 58

optima@elfon.com.pl

Serwis i naprawa urządzeń KENWEI, LANZ
wew. 52

serwis@elfon.com.pl

Zamówienia i dział Produkcji
wew. 55, 56

zamowienia@elfon.com.pl


Regionalny Manager ds. Handlu / Region Wschód
Andrzej Skrabalak
tel: +48 506 009 105
askrabalak@elfon.com.pl

Regionalny Manager ds. Kluczowych Klientów 
Wiesław Baran
tel: +48 506 009 106
wbaran@elfon.com.pl

Specjalista ds obsługi Projektów
Marcin Nylec
tel: +48 730 009 117
mnylec@elfon.com.pl


 

Przejdź do strony głównej